Webcam

Zábava pro všechny

Váš komfort a pocit příjemně stráveného času je pro nás prioritou. Stejný důraz klademe na spokojenost i těch nejmenších návštěvníků kempu Jestřábí. Malí i velcí výletníci se mohou zapojit do připravených kroužků a strávit tak čas nejen hravou, ale především smysluplnou zábavou.
Kroužky jsou určeny hlavně dětem, vybrat si ale můžete i z těch, kde se může zapojit doslova celá rodina.

Nově pro Olympijský rok 2016 a s ním spojený Olympijský park Rio -Lipno 2016 jsme pro Vás připravili ve spolupráci s Českým olympijským výborem rodinný sportovní tábor! Protože...

Rodinná sportovní dovolená neznamená být rodičem na plný úvazek.

Sportovní tábor

Letní školka

Zábavu ve školce nemusí děti opustit ani na letní dovolené. Malí předškoláčci si mohou užít spoustu legrace s novými kamarády v areálu kempu. V případě, že je venku nevlídno, mají k dispozici kouzelnou půdu plnou hraček a her. Hračkárna je otevřena všem malým návštěvníkům,
kteří mají chuť objevovat a hrát si.

Školka a Hračkárna

 

Zábava pro malé školáky

Získat nevšední zážitky a naučit se něčemu novému mohou děti ve věku od 6 do 12 let v našich nově připravených kurzech. Nebát se volné vody a hloubky, naučit se pádlovat nebo umět zachránit sebe sama, když ve vodě docházejí síly. To vše si mohou užít pod vedením zkušených instruktorů a získat tak větší pocit jistoty ve vodě i kolem ní.

Kroužky pro školáčky

 

Zážitky pro opravdové sportovce

Pro odrostlejší školáky od 12 let věku máme připraveny kurzy kitování, windsurfingu nebo plachtění. Naučit se základům sportu nebo dopilovat techniku mohou v průběhu celé dovolené, jelikož jde o vícedenní aktivitu. V případě, že jste u nás jen na skok, je možné domluvit i individuální trénink. Samozřejmostí je naše plně vybavená půjčovna sportovních potřeb Alzarent.

Sportovní kroužky