Webcam

Restaurace Blue Point

Načerpejte sílu, oslavte dny strávené venku

Během hlavní sezóny si u nás pochutnáte na moderní české klasice, lehkých salátech a rybích specialitách, nejen z rybníků v Černé v Pošumaví. Mimo sezónu vám rádi připravíme menu podle vašeho přání a aktuálních možností kuchyně. Každý den si navíc můžete v restauraci nakoupit i čerstvé pečivo a základní potraviny, jako jsou sýry, mléko nebo něco sladkého na zub.

Se západem slunce se restaurace i zimní zahrada mění na živý bar, ve kterém se každý den oslavují velká dobrodružství na vodě i na na souši, krásy okolní přírody a pohodové dny odpočinku. Připít si můžete kvalitním vínem a pálenkami z Čech i ze zahraničí a točeným pivem z Plzně

Restaurace spolu se zimní zahradou pojmou až 50 hostů. Stůl si můžete jednoduše rezervovat na recepci nebo přímo v restauraci.

Během hlavní sezóony ovšem dbáme na noční klid ve 22:00, a proto zábavu přesouváme do nedalekého plážového coctail baru Windy Point, kde vám David Neuman, barmanský mistr ČR a vicemistr Evropy, namíchá drinky svěží jako vítr! Bar je otevřený od 22.00 třeba i do rána.

Hledáte místo pro svou oslavu?

Mimo sezónu (září - červen) si můžete restauraci i zimní zahradu pronajmout pro vlastní akci, svatbu nebo oslavu. S tak jedinečným výlehdem na jezero, písčitou pláží s molem a překrásnou přírodu kolem, se vždy najde důvod si společně připít! V chladnějších měsících skvělou atmosféru dokresluje vůně dřeva a plápolající oheň v krbu. 

Ozvěte se, společně vymyslíme, jak se postarat o všechny hosty, menu i případné hlídání dětí.

 

O restauraci Blue Point:

  • Otevřeno 8:00 - 22:00 (kuchyně do 21:30)
  • Kapacita restaurace: 18 míst
  • Kapacita zimní zahrady: 32 míst
  • Možnost objednat/koupit základní potraviny
  • Speciality z ryb z okolních rybníků
  • Denní menu hlavní jídlo + polévka za 99 Kč