Webcam

Fandíme nejen sportu

Na Lipně se žije sportem a my jsme pyšní na to, že máme možnost sledovat a pomáhat rozvíjet talent desítek rekreačních i profesionálních sportovců. Rok od roku vidíme, že se nám daří budovat komunitu nadšenců nejen kitingu, jachtaření a dalších sportů, ale i krás Lipna a celé Šumavy. I proto jsme se rozhodli trvale podporovat několik akcí a talentů, o kterých víme, že mají světový potenciál, který chceme sdílet s ostatními.

 

Pořádáme sportovní a kulturní akce

Každoročně pořádáme různé sportovní i kulturní akce. Pro rok 2015 jsme se dokonce stali hrdými spolupořadateli evropského mistrovství sportovních katamaránů lodní třídy Tornado. Pohár doplnil bohatý kulturní program, který zahájila hudební a divadelní přehlídka na Lipno Music Festivalu. Celý týden byl nabitý akcí a zábavou, která osloví celou rodinu.

ME 2015

 

Sponzorujeme nadějné sportovce

Na Lipně už vyrostlo několik talentů, které dokáží jachting a další sporty posunout na světovou úroveň a reprezentovat Českou republiku na mezinárodních závodech. Jedním z nich je i Nikol Staňková, mistryně České republiky v jachtingu, která se pravidelně umisťuje na předních příčkách světových pohárů a kterou kemp Jestřábí podporuje v její cestě za olympijskou medailí.

Podporujeme

 

Fandíme umění z celého světa

V kempu Jestřábí se každý rok schází umělci z Čech i ze zahraničí, aby se zúčastnili tradiční umělecké přehlídky Lake Art. Během týdne vytvoří na zadané téma umělecké dílo. Součástí této tradiční akce jsou i workshopy pro veřejnost, ve kterých si i vy můžete vyzkoušet práci se dřevem, kamenem nebo barvami, a přiblížit se tak komunitě umělců. Část soch z předchozích ročníků dokonce najdete přímo v areálu kempu.

Lake Art