Lakeside Lipno
Webcam

Sauna

Sauna

Užijte si pocit horkého léta i v nejchladnější zimě.

Naše úplně nová sauna disponuje zcela bezpečným topným tělesem Rocher Det, které ochrání i nejmenší uživatele sauny před nepříjemnou nehodou.  Velkorysé dřevěné několika úrovňové lavice nabízí komfortní užití sauny i pro více osob naráz v privátním režimu. Vyhnete se tak nechtěné přítomnosti cizích osob a užijete si tak komfort diskrétního pobytu v sauně. Efektní podsvícení opěrných lavic optickými vlákny vytváří příjemnou intimní atmosféru, potěší vaše smysly a pobyt v horkém prostředí se tak stane přívětivým i pro malé neposedy.

Ochlazovací proces si můžete zvolit dle svých preferencí a vybrat si tak průběh ochlazení pozvolně či šokově. Díky možnosti regulace teploty vody, se zchladíte pod jednou ze dvou hlavových sprch nebo se ochladíte ruční sprchou teplotou, která vám vyhovuje. Pro milovníky šokového ochlazení je připravena ochlazovací proudová sprcha (ochlazovací vědro) se studenou vodou.

V odpočinkové zóně pak doporučujeme využít dřevěných ergonomických lehátek s možností stavitelnosti polohy, ve které chcete mezi jednotlivými saunovacími cykly relaxovat.

Ceník sauny:

  • 290,- Kč/ hod/ os.
  • Pronájem celé sauny: 1160,- Kč/ hod