Webcam

ICE ADVENTURE - Tam kde se koupou lední medvědi

01. ledna 2016 - 31. března 2016
ICE ADVENTURE - Tam kde se koupou lední medvědi
Zažít si ledovou vodu na vlastní kůži a to doslova. Takový je Ice adventure - pohyb na ledové ploše a adrenalin v zimních podmínkách.

Tam kde se koupou lední medvědi.

Zažít si ledovou vodu na vlastní kůži a to doslova. Takový je Ice adventure - pohyb na ledové ploše a adrenalin v zimních podmínkách.

Ideální pro všechny, kdo si chtějí vyzkoušet, jaké to je koupat se v ledové tříšti, prolomit se na křehkém ledu, zachránit sebe sama nebo parťáka na ledové výpravě na bruslích. Zkrátka přežít se ctí a úsměvem něco, nad čím se pozastaví i lední medvěd.

Během šesti hodin získáte především praktické dovednosti spojené s pohybem na ledových plochách, co dělat, když se křehký led pod vámi nemilosrdně prolomí a jak přežít v mokrém oblečení a dostat se zpět živ a zdráv i v nejtřeskutějších mrazech.

Veškeré teoretické přednášky a praktické nácviky jsou vedeny zkušeným instruktorem vodní záchrany s praxí na tekoucích vodách, velkých vodních plochách a záchranou na ledové ploše.

Akci pořádáme u nás v kempu.

voucher

Další informace

  • Rezervace: Rezervace alespoň 2 týdny předem. Poslední rezervace 14 dní před skončením platnosti poukazů.

  • Omezení: Koná se od ledna do března s přihlédnutím k aktuálnímu stavu počasí.Kurz je vhodný pro všechny věkové kategorie, důležitý je dobrý zdravotní stav. Absolvování u dětí se doporučuje od 15 let.

  • Doporučené vybavení: Sportovní a teplé zimní oblečení, pevná obuv, plavky, případně brusle nebo běžky

  • Ostatní: Akce probíhá na Lipně

  • V závěru obdrží každý účastník pamětní certifikát ledního medvěda.

Příplatky

Voucher nezahrnuje pojištění a ubytování.

Využijte krátkodobé možnosti, koupit si voucher za zvýhodněnou cenu:

Slevomat